E-recepta na antykoncepcję – łatwy sposób na kontynuację leku

 

Sięgając rano po listek z tabletkami antykoncepcyjnymi zauważasz, że to ostatnia pigułka? Jeżeli martwisz się, że nie zdążysz umówić się do ginekologa po przedłużenie recepty, nie ma problemu. Antykoncepcja online to usługa, która nie wymaga wychodzenia z domu i jest realizowana w ciągu kilku godzin.

 

Antykoncepcja – recepta online przy pomocy kilku kliknięć

 

E-recepta to stosunkowo nowa usługa, która pozwala na kontynuowanie leczenia, albo w tym przypadku zabezpieczenia bez wizyty u lekarza. Na stronie Telemedyk.online dostępna jest opcja uzyskania recepty na lek, który już stosujemy. Wystarczy wypełnienie prostego formularza, załączenie dokumentacji, która potwierdza stosowanie leku i uiszczenie płatności. W ciągu godziny kontaktuje się z nami lekarz, który wystawia e-receptę. Wszystko bez wychodzenia z domu i bez kontaktu z innymi osobami w gabinecie lekarskim

 

Ginekolog a recepta online – czy wizyta jest konieczna?

 

Recepta na antykoncepcję online to usługa, z której mogą korzystać osoby, którym lekarz wcześniej przepisał dany środek antykoncepcyjny. W celu dobrania odpowiedniej metody zabezpieczenia konieczna jest oczywiście wizyta u ginekologa. E-recepta to tylko przedłużenie leku. Żeby usługa była całkowicie bezpieczna, przy wypełnianiu formularza należy dołączyć dokumentację medyczną. Jeżeli podczas połączenia się z lekarzem masz jakieś pytania, oczywiście rozwieje on wszelkie wątpliwości. Uzyskanie e-recepty nie wyklucza oczywiście wizyty kontrolnej u ginekologa, która jest konieczna od czasu do czasu. Pozwala jednak na zmniejszenie częstotliwości wizyt.

 

E-recepta na tabletki antykoncepcyjne to nie jedyna opcja – jakie inne metody zabezpieczenia są dostępne?

 

Tabletki antykoncepcyjne to najpopularniejszy środek na receptę przy prewencji ciąży, ale nie jedyny. Dlatego w usłudze antykoncepcja online dostępne są też różne rodzaje krążków dopochwowych i plastrów. Dzięki temu niezależnie od środka, który stosujemy, możemy skorzystać z tej wygodnej usługi.

 

E-recepta na antykoncepcję to najwygodniejsza metoda wznowienie recepty na dany środek. Nie wymaga wychodzenia z domu, kontaktu z innymi osobami, ani wizyty u lekarza. Jest to szybki i tani sposób, który pozwala na zachowanie ciągłości antykoncepcji. Do wyboru masz różne środki, a konsultacja z lekarzem zapewnia bezpieczeństwo całej usługi. To też świetna metoda, jeżeli w ostatniej chwili zorientowałaś się, że nie masz leku na następny dzień. Teraz nie jest to już problem – w ciągu kilku godzin możesz już wykupić środek.

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *