Sposoby na podniesienie libido

Wiele rozmaitych rzeczy potrafi znacząco wpłynąć na posiadanie ochoty na seks. Często zależy to głównie od konkretnej osoby, jej fantazji oraz indywidualnych potrzeb. Istnieją jednak uniwersalne rozwiązania, mogące podnieść libido niemalże każdemu. O czym jednak konkretnie mowa?

Opowiadania erotyczne

Czytanie literatury o odpowiedniej tematyce to niezwykle powszechny sposób na zwiększenie ochoty na seks. Można dzięki temu nie tylko poznać zaskakujące pozycje oraz zyskać sporo nowych fantazji, ale także rozwinąć swoją kreatywność i odpocząć po ciężkim dniu. Najważniejsze jest znalezienie czegoś w swoim guście. Opowiadania erotyczne często bowiem poruszają tematy tabu. Mowa tu między innymi o seksie analnym. Dla części osób będzie to niezwykle podniecające, inni natomiast mogą się zrazić do tego typu literatury. Trzeba więc rozważnie wybierać książki, a także nie zniechęcać się na początku. Czasem znalezienie odpowiedniej serii lub autora potrafi zająć nieco czasu, aczkolwiek z pewnością warto szukać.

Otworzenie się na zabawki erotyczne

Obecnie dostępnych jest niezwykle wiele gadżetów, które mogą znacząco urozmaicić uprawianie seksu. Nie trzeba także kupować ich osobiście – wszystko da się zamówić przez Internet. W jaki sposób działają? Na przykład smakowe lubrykanty z pewnością pomogą przełamać się do spróbowania seksu oralnego. Taka nowość zdecydowanie pozytywnie wpłynie na libido. Ochotę na igraszki zabija bowiem najczęściej rutyna. Jeżeli często uprawia się seks pod prysznicem, warto dodać do tych zabaw wodoodporny wibrator. Możliwości jest niesamowicie wiele, co da się zauważyć, gdy zobaczy się ofertę dowolnego sklepu internetowego, który oferuje gadżety erotyczne. Oczywiście warto zadbać o to, aby zabawki były dobrej jakości oraz utrzymywać je w czystości. Dla bardziej konserwatywnych osób przeznaczono chociażby gry z podtekstami seksualnymi, czy też wymyślne rodzaje żelów intymnych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, co pozwoli na zwiększenie posiadanego libido.

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *