African Mango, Silvets i Acai Berry Extreme – sprzymierzeńcy w walce z dodatkowymi kilogramami.

African Mango, jako suplement wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. 

African Mango, to suplement oparty na naturalnych składnikach, którego zadaniem jest wsparcie organizmu w walce z nadmiarem kilogramów bądź utrzymaniem masy ciała. Głównym składnik preparatu stanowią pestki afrykańskiego mango, które zawierają błonnik. W naszym organizmie jest on odpowiedzialny za uczucie łaknienia hamowanie sytości. Dzięki temu łatwiej jest utrzymać deficyt kaloryczny, konieczny do utraty zbędnych kilogramów. African Mango przyczynia się także do uregulowania pracy układu metabolicznego dzięki usuwaniu nadmiaru cholesterolu oraz łagodzeniu stanów zapalnych. Zawarty w preparacie związek białka C-reaktywnego pomaga w regulacji poziomu glukozy, co pomaga również w walce z podjadaniem słodkości. Obok wymienionych składników występują także polifenole, które pobudzają do pracy komórki, zajmujące się wytwarzaniem i regulacją poziomu leptyny i insuliny. Dzięki temu nasz organizm mimo trwającego procesu odchudzania nadal pozostaje w homeostazie hormonalnej i jest zdolny zrzucać kolejne kilogramy, nie budując przy tym nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zgodnie z badaniami, przeprowadzonymi w 2005 roku na Uniwersytecie Jaunde w Komerunie potwierdzono, że specyfik pomaga pozbyć się z organizmu tak zwanego złego cholesterolu przy jednoczesnym wspomaganiu produkcji tak zwanego dobrego cholesterolu. Specyfik działa zatem nie tylko, jako wsparcie w walce z nadmiernymi kilogramami, ale wspomaga również pracę i funkcjonowanie całego organizmu.

Efekty, jakich można się spodziewać, stosując African Mango

Osoby, decydujące się na suplementację afrykańskiego mango oczekuje głównie zrzucenia zbędnych kilogramów i ten efekt zdecydowanie osiągnął. Zgodnie z opiniami użytkowników suplement pomaga zrzucić od 4 do nawet 10 kilogramów miesięcznie w przypadku osób z dużą nadwagą. Warto jednak zwrócić uwagę na poboczne efekty, jakie wywołuje suplementacja tego produktu. Dzięki niemu odchudzanie jest nie tylko łatwiejsze, ze względu na ograniczenie uczucia łaknienia, ale może być również zdrowsze chociażby ze względu na to, że preparat posiada następujące cechy:

 • obniża stężenie glukozy we krwi
 • wydłuża proces rozkładu węglowodanów zarówno prostych, jak i złożonych
 • zapobiega zaparciom jelit poprzez wsparcie perystaltyki jelit
 • ogranicza wchłanianie trójglicerydów w organizmie
 • zmniejsza poziom cholesterolu

Dzięki powyższym cechom preparat ten można uznać za suplement diety, mający realnie pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu w procesie odchudzania. Samą suplementację warto połączyć ze zdrowym odżywianiem oraz aktywnością fizyczną – wówczas uda nam się osiągnąć spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie. Przy okazji warto także pamiętać, że African Mango, to suplement oparty na bazie składników, naturalnie występujących, w związku z tym, jeśli będzie stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, to nie będzie stanowił zagrożenia dla naszego zdrowia przy jednoczesnym wsparciu walki z nadprogramowymi kilogramami.

Silvets, czyli walka z nadwagą na kilku płaszczyznach. 

Wynikiem stosowania preparatu jest przede wszystkim redukcja masy ciała. Jednak nie jest to jedyny efekt, którego mogą oczekiwać osoby, stosujące specyfik. Producent obiecuje, że połączenie specyficznych składników przyczyni się także do przyspieszenia pracy metabolicznej całego organizmu, wsparcia procesu wymiany metabolicznej oraz stałego utrzymania dobrego samopoczucia i energii, mimo postępującej redukcji tkanki tłuszczowej. Ostatnia cecha będzie z pewnością szczególnie ważna dla osób, które na co dzień są energiczne, a podczas redukcji muszą pogodzić się z ospałością oraz znacznie mniejszymi chęciami do wykonywania codziennych czynności. Oczywiście fakt, że specyfik realnie dodaje nam energii wiąże się także z tym, że jego suplementacja będzie nas zachęcała do uczestniczenia w różnych aktywnościach fizycznych, co także przyczyni się do utraty nadmiernych kilogramów. Działanie specyfiku powoduje również stałe uczucie sytości,  redukuje napady głodu i pozwala spalić tłuszcz z tak problematycznych miejsc, jak dolne partie brzucha czy uda. Podczas suplementacji Silvets poza redukcją masy ciała możemy spodziewać się także zbudowania tkanki mięśniowej, która przyczyni się nie tylko do wzrostu siły, ale także sprawi, że nasza sylwetka będzie się lepiej prezentowała, ponieważ będzie smuklejsza i jędrniejsza. Dzięki temu również latem będziemy czuli się pewniej na plaży czy podczas codziennych czynności, mogąc założyć wygodne ubrania, odsłaniające więcej zgrabnego ciała.

Bogactwo składników aktywnych w suplemencie Silvets gwarantem sukcesu odchudzania. 

Obietnice efektów stosowania suplementu znajdują pokrycie w składzie Silvets. Możemy znaleźć w nim następujące składniki aktywne:

 • ekstrakt z nasion guarany, który jest składnikiem wielu napoi energetycznych, ponieważ odpowiada za natychmiastowy wzrost poziomu energii w organizmie
 • pieprz cayanne, który działa podobnie, jak interwały, czyli pomaga spalać kalorie nie tylko podczas spożywania preparatu, ale także długo po nim
 • zielona herbata, która wspomaga procesy metaboliczne w organizmie, hamuje łaknienie oraz pomaga spalić tłuszcz z najbardziej problematycznych miejsc (dolne partie brzucha, uda, pośladki)
 • jagody Acai – to przede wszystkim one wspomagają proces spalania kalorii oraz powodują wyrzut energii w organizmie, dzięki czemu częściej trenujemy i zdrowiej się odżywiamy jednocześnie szybciej tracąc dodatkowe kilogramy
 • czarny pieprz – wyciąg z niego pomaga przyspieszyć trawienie oraz spalanie tłuszczu , regulując przy okazji pracę układu trawiennego
 • winian l-karnityny – odpowiada za szybszą przemianę tłuszczu w energię, bezpośrednio wykorzystywaną przez organizm, wspomaga także kształtowanie mięśni

Silvets, to preparat, działający na wielu płaszczyznach kształtowania sylwetki i właśnie tej cesze zawdzięcza swoją skuteczność oraz popularność wśród zadowolonych użytkowników. Z pewnością warto włączyć go w suplementację podczas odchudzania i obserwować, jak wpływa na zmiany, zachodzące w sylwetce.

Acai Berry Extreme, czyli siła pochodząca z natury. 

Suplement jest oparty na naturalnych składnikach, które zapewniają:

 1. Wsparcie i przyspieszenie pracy metabolizmu, które przyspieszy również proces zrzucania zbędnych kilogramów, jednocześnie nie dopuszczając do odwodnienia organizmu, ponieważ suplement ma na celu spalenie tkanki tłuszczowej, a nie pozbycie się nadmiaru wody.
 2. Detoksykację organizmu, która jest cechą, z której Jagody Acai są znane na świecie.
 3. Wspomaganie produkcji dobrego cholesterolu.
 4. Redukcję negatywnych skutków odchudzania w postaci utraty energii. Większość osób podczas redukcji skarży się na senność i problem spadku energii. Składniki odżywcze zawarte w jagodach pomogą korzystać z energii, znajdującej się już w organizmie oraz dostarczą jej pokłady.

Z badań, które zostały przeprowadzone na Uniwersytecie w Teksasie wynika, że owoce jagód acai mają działanie silnie pobudzające odchudzanie. Jednak nie jest to ich jedyna cecha. Dodatkowo owoce mają wpływ na poziom złego cholesterolu, którego poziom podczas walki z dużą nadwagą może być znacznie podniesiony. W jagodach są również zawarte silne substancje przeciw-utleniające, które pozwalają przeprowadzić redukcję w sposób, który nie zagraża naszemu zdrowiu oraz nie zmusza nas do drakońskich diet czy 7 treningów cardio w tygodniu. Suplementacja pozwala na znalezienie złotego środka w odchudzania, który sprawi, że będziemy mieli czas zarówno na życie zawodowe, prywatne, jak i towarzyskie, a jednocześnie będziemy cieszyć się zgrabną sylwetką. 

Skuteczność Acai Berry Extreme, oparta na naturalnych składnikach. 

Głównym składnikiem suplementu Acai Berry Extreme są jagody acai, występujące w bardzo dużym stężeniu. To one odpowiadają za to, że suplement wspomaga proces odchudzania oraz detoksykację organizmu. Dodatkowo występują one naturalnie w przyrodzie, dzięki czemu nie wywierają żadnych negatywnych skutków na organizm. Suplement zawiera także błonnik, który pomaga w komfortowym przetrwaniu procesu redukcji. W połączeniu z wodą błonnik pęcznieje w naszym żołądku przez co zapewnia długotrwałe uczucie sytości, hamując napady głodu i łaknienia. Jagody acai są również bogatym źródłem witamin, minerałów, białka oraz przeciwutleniaczy, które mają zbawienny wpływ na prawidłowego funkcjonowanie organizmu podczas walki z nadmiarem kilogramów. Suplementacja przyczynia się zatem nie tylko do utraty masy ciała, ale również do tego, że proces ten przebiega w dobrej atmosferze, bez konieczności głodzenia się czy przesypiania większości dnia ze względu na brak energii. W połączeniu ze zdrowym odżywianiem oraz aktywnością fizyczną suplementacja Acai Berry Extreme pomoże nam w krótki czasie zdobyć zadowalające wyniki w postaci redukcji masy ciała, jego wyrzeźbienia oraz ujędrnienia. Nie warto zwlekać – warto pomóc sobie w walce o lepszą wersję siebie za pomocą dostępnych na rynku środków, które pomogą nam uregulować funkcjonowanie organizmu.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *